• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gaga shpërthen në Lollapalooza

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Se Lady Gaga nuk njeh kufinj, këtë e tregoi dhe performanca e saj në festivalin “Lollapalooza” në Chicago, ku ajo pos që hyri në skenë në mënyrë spontane, kërceu mbi fansat e saj.
Ishte grupi njujorkez “Semi Precious Weapons” që ishte duke kënduar këngën “Magnetic Baby”, kur papritmas në skenë doli Lady Gaga me një dukje tejet, tejet provokative. Ajo u kap nga frontmeni i grupit, i cili nuk la gjë pa ia bërë, kurse më pas pop superylli kërceu në turmën e fansave, nga të cilët u kap, u mbajt lart dhe u lag.

“Ajo gjithmonë qëndronte me ne në skenë, por që prej se u bë aq e famshme, nuk është më asgjë e sigurt për të”, theksoi frontmeni i grupit në fjalë.
 
Top