• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gaga shtrihet ne skene, panik mes fansave

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Tjeter moment paniku per kengetaren Lady Gaga, e cila eshte shtrire ne skene gjate ndaleses ne Zelanden e Re.


Artistja me origjine italiane po performonte live ne skenen e Aukland. Ajo ka kenduar per disa ore, por ne fund ka preferuar ta mbylle koncertin me hitin “Bad Romance”.

Ne momentet e fundit te interpretimit te kenges ajo eshte shtrire ne skene, duke kenduar ne nje pozicion jo shume komod.

Mjeket pas skenes jane trembur per gjendjen e saj shendetesore, por ne momentin qe kane degjuar vazhdimin e kenges, ata u qetesuan.

Prej 18 muajsh artistja po zhvillon nje turne ne mbare boten pa bere asnje ndalese. Pak jave me pare ajo u keshillua nga mjeket te merrte disa dite pushime per shkak te nje gjendje te fiketi qe kaloi ne nje koncert ne SHBA.* /tch/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top