• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gara me jastëk organizohet nëpërmjet Facebookut

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massaNë sheshin kryesor të Pragës u mblodhën mijëra banorë të këtij qyteti në garën tradicionale të përleshjes me jastëk.
Kjo betejë u organizua nëpërmjet Facebookut, ndërsa në vend të fjollave të borës përreth tyre fluturonin puplat e jastëkut.

Zyrtarisht beteja zgjati tre minuta, edhe pse kishte disa goditje pak më të tepërta, ndërsa kjo deri tash ishte lufta më e madhe e goditjeve me jastëk.
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Gara me jastëk organizohet nëpërmjet Facebookut

a ka ndonje shqiptare ketu ne mes ketyre :p haha
 
Top