• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Garfield protagonisti i ri në ?Spider-Man?

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Andrew Garfield do zëvendësojë Tobey Maguire në rolin e protagonistit tek filmi “Spider-Man”.


Ai është bërë i njohur në filmin “Parnassus-Njeriu që donte të mashtronte djallin”. “Njeriu Merimangë” do xhirohet në formatin 3D dhe pritet të dalë në kinematë botërorë në 3 korrik të vitit 2012. Ka shumë kuriozitet rreth këtij projekti që është edhe episodi i katërt i sagës së famshme.

“Pavarësisht se mund të jetë një emër i panjohur për shumë vetë, ata që kanë punuar me të dinë dicka për talentin e tij. Zotëron një kombinim të rrallë të inteligjencës dhe humanizmit”, shprehet regjisori Webb.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top