• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Garner nuk është shtatzënë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Jennifer Garner nuk është shtatzënë. Këtë e konfirmon një mik i aktores, e cila nuk ka preferuar të komentojë këto zëra.


Thashethemet filluan të qarkullojnë ndërsa Garner u fotografua duke bërë shopping ku kishte veshur një bluzë shumë të gjerë.

Kjo bëri që paparacët të mendonin se mamaja e vogelusheve Violet e Seaphina ishte sërish shtatzanë. Ndërkohë, aktorja do shfaqet në ekranin e kinemasë në vitin 2011 me filmin “Butter”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top