• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gatimet tuaja per Iftar

Ajana87

V.I.P
Anëtar
Nov 26, 2013
Postime
8,553
Pikët
113
Ai/ajo qe gatuan nuk lan ene!!! 😱
Kush tmi laje...
Jam e vetme me vajzat, dhe burrin.
Kunata me dau nga shtëpia për këtë arsye se I vike inat te ma bëjë buken mua 😜☺ ( vërtet)
Burri... Njeher që lau skishte pasur shkum dhe kisht mar një detergjent tjetër.. Domostos.. Ai është më shum për tenxhere I rëndë... Thash do na helnosh o shoc 😜

O @Jorina une kur gatuaj bëjë shumë en pa la... Imagjino një dit dojsha lug të lame për në sofër 😂

Zoti kabull agjerimin kush ka agjëruar.. 😘
 

Jorina

V.I.P
Anëtar
Jul 4, 2019
Postime
1,159
Pikët
113
Vendndodhja
Earth
@Ajana87 zoti ta beft kabull agjerimin ty edhe te gith qe agjerojn, une e kam shume bezdi gizhinen sidomos kur behet pis me ik truri direkt kaloj ne depresion Lol se jam shume me vese, e njef ate Monk qe luante ne tv edhe i lante duret 20x cfare prekte edhe une me ato fiksime jam.
kur skam pune, filloj e laj roba te lara nga fillimi. kur te vdes do ju them te ma ven nje fshis ke vari :D
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
31,288
Pikët
113
Kush tmi laje...
Jam e vetme me vajzat, dhe burrin.
Kunata me dau nga shtëpia për këtë arsye se I vike inat te ma bëjë buken mua 😜☺ ( vërtet)
Burri... Njeher që lau skishte pasur shkum dhe kisht mar një detergjent tjetër.. Domostos.. Ai është më shum për tenxhere I rëndë... Thash do na helnosh o shoc 😜

O @Jorina une kur gatuaj bëjë shumë en pa la... Imagjino një dit dojsha lug të lame për në sofër 😂

Zoti kabull agjerimin kush ka agjëruar.. 😘
S’ke faj Aja a. Tek shqiptaret eahte problem i madh kjo ndarja e puneve. Shume popull anadollak jemi. 🙈
prandaj o goca mos u martoni me shqiptare, se mire qe s’lajne ene, por mbesin tere diten ne forum, me keq se grate.
 

Eba

Anëtar
Anëtar
Jan 19, 2021
Postime
72
Pikët
18
Hahahaaj, Yoko sa I pergjithesove te tere. Ka djelmosha shqiptar plot qe gatuajne e te lanje edhe enet;)
 

Eba

Anëtar
Anëtar
Jan 19, 2021
Postime
72
Pikët
18
Mirembrema, ju qe argjeroni si è hiqni ate ndjesine e “vilanise”, kur Ben vape? Flm
 

ciarli

subzero
Anëtar
Apr 25, 2018
Postime
1,364
Pikët
83
qofte me mish hallall..qe ka pas ngrene edhe Adami
hajde te gjesh mish hallall..por duhet te kene ngelur ca besimtare ne ameriken e jugut, ne mexiken e bardhe perballe ibliseve, negreve te brazilit!
 

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 22, 2010
Postime
11,724
Pikët
113
qofte me mish hallall..qe ka pas ngrene edhe Adami
hajde te gjesh mish hallall..por duhet te kene ngelur ca besimtare ne ameriken e jugut, ne mexiken e bardhe perballe ibliseve, negreve te brazilit!
Unë e bleva si mish pa antibiotikë.... përrallë e bukur ,po ndonjëherë duhen besuar edhe prrallat
 

ciarli

subzero
Anëtar
Apr 25, 2018
Postime
1,364
Pikët
83
Unë e bleva si mish pa antibiotikë.... përrallë e bukur ,po ndonjëherë duhen besuar edhe prrallat
kot e ke..po e paten prekur rracat injane(dexhalet, kafshet) ose negrit(ibliset) te ze mosbesimi dhe fara e dyshimit, frikes ne cdo hap qe kryen. por edhe mishi i femijeve te adamit, skandinaveve nuk duhet zene bese, sepse eshte teper hallall dhe atyre qe e hane kete u ndodhkan aksidente!
 
Top