• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gatimet tuaja per Iftar

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 22, 2010
Postime
12,376
Pikët
113
Nuk na thatë....
Ç'gatuat sotë si për natë Kadri ?
 

iDeA

DiNaMiKe
Staff member
Anëtar
Nov 20, 2011
Postime
2,963
Pikët
113
Vendndodhja
BLITZKRIEG
Fotot jane paksa kaotike sepse jemi mes banketit dhe tavolines dhe kemi pergatitur shume pjata.

E s´mund te neglizhoja kete citim tek tema qe vet hapa kete vit! Qoft vit i mbare per te gjithe ne dhe faleminderit per mendimin Edlin.

63588912-8A86-4F69-A313-21DF094FC2F3.jpegEE68D8E7-8727-47F5-BAFD-5E361EA5473E.jpegE5254B5C-9136-4CC8-B4BF-DBB13359499C.jpeg233A1EAD-610B-4347-A121-011B717E109B.jpeg
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
27,788
Pikët
113
Top