• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gatuani, nëse po cili është specialiteti juaj?

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,009
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Gatuani, nëse po cili është specialiteti juaj?

gatuaj kur ma thote truri qe do te thote qe vitet e fundit ja kam varur fare, ama kur gatuj, gatuaj mire fare :) te pakten keshtu me kane thene te gjithe :)
nuk kam ndonje specialitet te vecante, gatuaj gjithcka pervec embelsirave qe spara provoj ti gatuaj
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,426
Pikët
113
Përgjigje e: Gatuani, nëse po cili është specialiteti juaj?

Skam ndonje preference se nuk di te gatuaj.
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Gatuani, nëse po cili është specialiteti juaj?

lol di me skuq vezet ...:p

byrek me gjiz di te boj

-mendon- .....tjerat mami i bon :)
 

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Gatuani, nëse po cili është specialiteti juaj?

Pufetina ti qeke mire e boke burrin kaps qe javen e pare te marteses loooooooooooooooooooooooool :p
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,593
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Gatuani, nëse po cili është specialiteti juaj?

Nuk gatuaj...s`di mire ...
 

Amantide

Nuvola Balcanica
Anëtar
Jan 29, 2011
Postime
13
Pikët
0
Vendndodhja
Milano
Përgjigje e: Gatuani, nëse po cili është specialiteti juaj?

Gatuaj te gjitha mire pervec embelsirave, ngaqe nuk i ha.:) Specialiteti im jane disa lloje pasta, turli, patatet qe i bej ne shume menyra dhe te mira, rosto, peshk dhe boeuf bourguignon.
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
12,523
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: Gatuani, nëse po cili është specialiteti juaj?

Di te gatuaj por specialitet nuk kam ...bej çar te me vije ne mendje....ose ndonjeher me recete para :)
Ah ,nje gje qe nuk arrij te bej jan byreqet ...nuk bej dot petat....
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Gatuani, nëse po cili është specialiteti juaj?

Gatuaj cdo gje tava gjellra te ndryshme embelsiar cdo gje pervec byrekve qe nuk i bej te mire se nuk i bej dot petat e shkrifta fare i bej paksa te trasha dhe mami gjthmone me bertet nuk jame gje ne berjen e byrekve
ndonje specialitet nuk eshte se kam ne vecanti por ne shtepi pervec meje nuk i ben njeri palicinkat dhe kur merr i ben motra ndonjher nuk ja pelqen njeri dhe pse i ben si i bej une nuk ja pelqejne
 
Top