• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Genta dhe Noizy së shpejti ? “The King and Queen”

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Këngëtarja e njohur kosovare duket se u është përkushtuar kohëve të fundit këngëve të realizuara në duet.


Pas shkëlqimit në festivalin “Istanbul Music Aëards”, këngëtarja kosovare Genta Ismajli nuk ka të ndalur me risit e saja që i sjell para publikut shqiptar, së fundmi në një intervistë ajo ka shpalosur edhe planet e saja për të ardhmën ku thekson se është në bashkëpunim me këngëtarin Labinot Tahiri për një duet ku thotë se bëhet fjalë për një këngë ritmike e cila do të bëjë “boom” gjatë verës.

Po ashtu Genta ka zbuluar se së shpejti në treg do të dalë edhe kënga e saj më e re e cila titullohet “The King and Queen” e cila këngë është e realizuar në bashkëpuni me reperin nga Shqipëria Noizy.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top