• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Genta falënderon adhuruesit

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Këngëtarja Genta Ismajli nuk di së ndaluri duke bërë fushatë për ta votuar atë në “Dancing with the Stars” që po mbahet në Shqipëri.


Këngëtarja ka nisur një fushatë nëpër profilet e saj nëpër rrjetet sociale, ku i falënderon ata që do të votojnë për të.

Ditë më parë, Genta nuk ishte gjendur mirë në renditje dhe vazhdon prapë të ngecë, por megjithatë ajo i falënderoi publikisht adhuruesit e saj për votat që ia kanë dhënë. /express/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top