• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Genta Ismaili duet më motrën

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Pas disa premtimeve me në fund vjen Genta Ismaili, e cila duket që ka vendosur të sjell jo vetëm një këngë, por edhe një surprizë fantastike për fansat e saj.


Bëhet fjalë për një duet të cilin e ka realizuar së fundmi, ku pritet të ketë në motrën e saj të vogël.

Lidhur më këtë flitet se Flori është tekste shkruesi i këngës së Gentës por ende nuk dihet saktësisht se kur do të publikohet në tregun muzikorë ky prodeksion, I cili ka rritur në maksimum kureshtjen ë fansave të këngëtares.

Për të vërtetuar këtë mund ti shikoni disa foto që qarkullojnë në internet që shfaqen Genta Flori dhe motra e saj Mani.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top