• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Genta Ismajli: Do vazhdoj të bëj klipe \"hot\"

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa


Prishtinë, 26 shtator - Genta Ismajli i përgjigjet për herë të parë akuzave të RTK, se klipi i saj \"Shkune Tune\" nuk mund të transmetohet pasi përmban skena hot. Në një intervistë për Bluetooth, Genta thotë se RTV 21 e transmeton çdo ditë klipin, ndërsa RTK jo, duke e censuruar atë. Genta shpreson që transmetimi i klipit të saj të bëhet edhe në RTK, pasi siç shpjegon ajo, rrobat e veshura në klip, janë ato të një balerine profesionale, ndërsa shton se bëhet fjalë për veshje të globalizuara tashmë, të cilat nuk i përdor vetëm ajo në klipe. Genta premton se do të vazhdojë të bëjë klipe edhe më hot, pa u trembur nga presionet.
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,009
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Genta Ismajli: Do vazhdoj të bëj klipe \"hot\"

Tani qe Genta pohoi se do vazhdoje te beje klipe hot, ndjehemi me te qete, ishim shume ne merak mor aman
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,209
Pikët
113
Përgjigje e: Genta Ismajli: Do vazhdoj të bëj klipe \"hot\"

Genta dhe pa brek ti besh ne do vazhdojme te te shikojme ..lol
 
Top