• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Genta Ismajli: Do vazhdoj të bëj klipe ?hot?

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Genta Ismajli i përgjigjet për herë të parë akuzave të RTK, se klipi i saj \”Shkune Tune\” nuk mund të transmetohet pasi përmban skena hot.


Sipas Gentës RTV 21 e transmeton cdo ditë lipin, ndërsa RTK jo, duke e censuruar atë. Genta shpreson që transmetimi i klipit të saj të bëhet edhe në RTK, pasi sic shpjegon ajo, rrobat e veshura në klip, janë ato të një balerine profesionale, ndërsa shton se bëhet fjalë për veshje të globalizuara tashmë, të cilat nuk i përdor vetëm ajo në klipe.

Genta premton se do të vazhdojë të bëjë klipe edhe më hot, pa u trembur nga presionet.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top