• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Genta Ismajli ne majen e e klasifikimit ne Facebook

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Dhe ja ku vjen një tjetër lajm i mirë për këngëtaren Genta Ismajli. I është nënshtruar gjithmonë klasifikimeve dhe sondazheve për këngët dhe imazhin e saj dhe gjithmonë ka qenë ndër të parat, por këtë herë klasifikimi i qëndron besnik përsëri.


Facebook Albanian Fan Page, e ka renditur atë në vendin e shtatë për të gjitha faqet që klikohen në Shqipëri, jo vetëm për fushën e muzikës apo këngëtarëve, por në tërësi.

Tashmë Genta është në faqet e preferuara të shqiptarëve me qindra e mijëra klikime që bëjnë ‘like’ tek profile i Gentës, e duke lënë kështu pas qindra personazhe të njohur. E duke nisur nga kjo, Genta u bën thirrje të gjithë fansave: ‘Jam renditur në vendin e 7.

Do ju kasha lutur të më sugjeroni faqen time, miqve tuaj në Facebook, që të arrij vendin e 5-të e pse jo edhe më lart. Ju falenderoj të gjithëve’.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top