• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Genta kënga e re “Idolize”

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Genta Ismajli edhe njëherë nuk ka dashur të flasë shumë për lidhjen e saj me Milotin në emisionin “Dancin With the Stars”, megjithatë nga ato çfarë ajo ka thënë aty adhuruesit e saj kanë mësuar se ajo për momentin është “single”.


Këngëtarja ka folur edhe për këngën e saj më të re “Idolize”, të cilën e ka realizuar së fundmi dhe më të cilën pritet që të bëjë edhe një garë për futjen në tregun ndërkombëtar.

Genta kohëve të fundit është parë edhe në albumin e një këngëtari turk, me të cilin thuhet se ajo do të realizojë edhe një këngë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top