• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Genta ka provuar komente të mira

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Genta Ismajli pasi ka provuar për herë të parë shijen e komenteve të mira nga juria dhe pasi ka grumbulluar prej tyre një numër të konsiderueshëm pikësh, i ka dhënë vetes privilegjin për të pirë një cigare.


Bukuroshja kosovare,Genta duket shumë e lumtur për këtë, ndoshta mund të ketë pasur të ndaluar konsumimin e duhanit deri në atë moment, prandaj dhe është shfaqur kaq euforike.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top