• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Genta kthehet në imazh mediatik

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Këngëtarja e mirënjohur nga Kosova, Genta Ismajli, kthehet në një imazh publicitar të një kompanie që merret me prodhimin e ujit.


Këngëtarja aktualisht është duke shijuar suksesin si këngëtare në diskoteka të ndryshme në diasporë, si dhe së shpejti do të publikojë klipin më të ri.

Më herët u përfol për një duet mes saj dhe motrës më të vogël, Manit, por Genta ende nuk ka konfirmuar asgjë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top