• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Genta: Nëse fitoj në “Dancing?”, paratë do ja dhuroj Shkodrës

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Genta Ismajli, pjesëmarrëse në “Dancing With the Stars – Albania”, pohon se do të shkonte personalisht në Shkodër së bashku me partnerin e kërcimit, Dionin, për të vënë në dispozicion të familjeve të përmbytura një pjesë të konsiderueshme nga çmimi 50.000 euro, diçka më shumë se gjysma.


Gjithmonë në rast se fiton çmimin e madh.Këngëtarja, në një rrëfim të sinqertë për mediet shqiptare, pohon fuqishëm gjithashtu në lidhje me dëshirën e zjarrtë që ka për të qenë pjesëmarrëse në Festivalin Evropian.

Dua shumë të marr pjesë në ‘Eurosong’, kam bindjen që do ta përfaqësoj ashtu siç e meritojnë Shqipëria edhe Kosova”, përfundon Genta.

Ndërsa pyetjes nëse do të pozonte ndonjëherë nudo, Genta shprehet: “Jam më se e bindur që nëse një të ardhme do të realizoj një set të tillë, do të kërkoj objektivin e të mrekullueshmit Fadil Berisha”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Genta: Nëse fitoj në “Dancing?”, paratë do ja dhuroj Shkodrës

ofoff kjo ma Zoti e bafte hajr
 
Top