• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Genta një duet tjetër me këngëtarin Cuneyt Cakim

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Pas bashkëpunimit të parë më këngëtarin turk Cuneyt Cakim, këngëtarja Genta Ismaili e ka në plan edhe një bashkëpunim të dytë me po të njëjtin këngëtar.


Ai është duke më pritur dhe në momentin që unë t’i përfundojë punët këtu në Kosovë, dhe projektet e radhës, do të shkojë atje.

Nuk mund të them diçka më konkrete, pasi që punët në Kosovë nuk shkojnë si duam ne. Nuk kemi mundësi të caktojmë data. Por e vërteta është se bashkëpunimi me turkun po pret për realizim”, ka thënë Genta për të përditshmen “Infopress”.

Për momentin këngëtarja është shumë e angazhuar, dhe sapo të jetë e lirë do ta realizojë këtë duet.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top