• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Genta: Nuk kam të dashur

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Që pas ndarjes me Milotin, mediat rozë janë përpjekur me çdo kusht t’i gjejnë një të dashur këngëtares bukuroshe, Genta Ismajli. Por vet ajo tregon se nuk ka gjetur ende një të dashur.


Nuk kam të dashur, jam singëll. Aktualisht po punoj me shumë përkushtim për këngë të reja.

Kënga e re “Shkune tune”, me Labinot Tahiri, është lançuar tashmë dhe aktualisht po punoj për klipin e ri”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top