• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Genta qan hallet me fansat

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Genta duket shumë e zhgënjyer nga vlerësimi i jurisë gjatë natës së parë të spektaklit “Dancing ëith the stars”.


Këtë shqetësim ajo ja u ka bërë publik të gjithë fansave të saj në sitin facebook.com në të cilin këngëtarja shprehet kështu: “Përshëndetje të gjithëve.

Nuk e di në e keni parë shfaqjen e së enjtes, të programit ‘Dancingëith the Stars in Albania’ ku unë u kritikova nga njëra prej antareve të jurisë për faktin se isha mbi peshë. Me fjalë të tjera, tha se isha shumë e shëndoshë.

Ndjenja për të reaguar ndaj kësaj kritike po më rritet gjithnjë e më tepër. Unë nuk kam asnjë kundërshtim për kritikat rreth interpretimit tim.” Dhe me sa duket nga komentet e bëra fansat jo vetëm që e mbështesin Gentën, por ata madje i adhurojnë format e saj trupore.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top