• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

George Clooney dhe Elisabetta me pushime në Hawai

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Mes George Clooney dhe Elisabetta Canalis, historia duket se shkon shumë mirë.


Të paktën kështu duket nga fotot e shkrepura të ciftit në Hawaii, ku ndodhen për disa ditë pushime. Të kapur dorë për dorë, duken më të dashuruar se kurrë.

Me këtë shfaqje bien poshtë zërat për ndarje mes tyre, ku shkak sipas thashethemeve ishin bërë daljet e shpeshta gjatë netëve të Eli-t dhe pasioni i madh të George për pokerin.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top