• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

George Michael përplaset me makinë

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113

Policia ka ndaluar George Michael pasi është përplasur me makinë ndaj një dyqani në Londër.

Këngëtari është gjetur në kushte që e bënin “të paaftë për të drejtuar makinën”.

Scotland Yard dyshon se Michael ishte nën efektin e lëndëve narkotike.

Ngjarja ka ndodhur në Hampstead, të dielën, në 3:35 në mëngjes.
 
Top