• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

George Micheal moler në burg!

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa


George Micheal i ka gjetur vetes një punë me gjysmë orari. Këngëtari, i cili është burgosur për tetë javë pasi që ka përplasur automobilin e tij në një dyqan pas thithjes së kanabisit, paguhet disa funte në javë për të lyer muret në HMP Highpoint në Suffolk, sipas lajmeve britanike të gazetës “World”.
“Ashtu si të dënuarit tjerë, George është duke punuar gjatë ditës. Ai është duke lyer muret brenda burgut,” i tha një burim tabloidit.
“Është sikur “Forth Bridge”, ka nevojë për ngjyrosje vazhdimisht. Por, i mban të burgosurit e zënë dhe ua largon mendjen nga sa kohë ju ka mbetur për të vuajtur dënimin.”
George, i cili ka braktisur lutjen për lirimin me kusht javë e kaluar -pritet të vuajë një total prej katër javësh prapa grilave.
 
Top