• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gerard Butler nuk arrin ta mbajë stresin

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Gerard Butler, thotë se ai është ‘i varur’ nga shqetësimi.Aktori i filmit “The Bounty Hunter”, ka thënë se ai ndonjëherë nuk arrin ta mbajë në nivel stresin dhe se ky mund të nxitet edhe prej incidenteve të vogla.


Aktori shprehet se jam lindur në një botë ankthi. Jam lehtësisht i varur nga ankthi. Kur ndjehem i shqetësuar, i krijoj edhe më shumë shqetësim vetes”.

Më ndodh t’i thërras njerëzit për t’i pyetur se çfarë është më mirë të bëjmë sonte dhe përfundoj me katër opsione të ndryshme, të cilët më turbullojnë; por pastaj bëj edhe katër telefonata tjera për ta bërë çështjen edhe më shqetësuese” , ka thënë aktori për Men’s Health.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top