• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gerti dhe Landi dy meshkuj të suksesshëm

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Gerti dhe Landi janë që të dy meshkuj të suksesshëm në fushat që aderojnë, por njëkohësisht janë edhe djem mjaft simpatikë.

Gerti është balerini i parë në Teatrin e Operas dhe Baletit, ndërsa Landi siç dhe të gjithë e dimë, është solisti i grupit “West Side Family”, por që siç shihet, kohët e fundit po synon të fitojë më shumë pikë nga kjo fusha e Gertit.

Natyrisht që Gerti* s’ka për ta lejuar që një gjë e tillë të ndodhë dhe ja tek i shpall ‘luftën’ hapur përmes pasqyrës../BLUETOOTH/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top