• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Getat rrjetë në modë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ditën për ata me sy të imët, ndërsa në mbrëmje për ata me sy të mëdhenj, sepse këmbët e femrës patjetër duhet të duken sikur mezi janë të futura në rrjetë.

Perpos çorapëve rrjetë, këtë sezon hit do të jenë edhe çorapë të lëmuara në ngjyra, posaçërisht ngjyrë trëndafili, vjollce, ngjyrë kaltër të çelët dhe ngjyrë të verdhë, ndërsa ato më të guximshmet do të mbathin “çorape” provide me model leopardi.

Femrat më të reja, megjithatë do të mbathin çorapë ngjyrë teni apo pak më të ndritshme, të tilla që janë lënë pasdore viteve të fundit. Në të vërtetë, bashkë me këpucët ngjyrë pastele më mirë shkojnë pikërisht çorapët e këtilla.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top