• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Geti është ndarë nga Hana

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Getoar Selimi është ndarë nga Hana, pas një lidhjeje romantike për rreth dy vite.


Sipas një burimi të afërt thuhet se lideri i grupit “Tingulli i 3NT”, Getoar Selimi* është ndarë për shkak se ata nuk kanë pasur kohë që t’i kushtojnë njëri-tjetrit.

Ata nuk kanë kohë për njëri-tjetrin për shkak të angazhimeve të shumta të Getit.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

Lepurushja vogel

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 28, 2015
Postime
929
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Geti është ndarë nga Hana

Getoar Selimi eshte lidh me motren e Luana Vjollces
 

Loreal

V.I.P
Anëtar
Sep 4, 2010
Postime
5,772
Pikët
113
Përgjigje e: Geti është ndarë nga Hana

Mos u zgjidht kurr :D
 

Puhiza

E mëngjesit
Anëtar
May 1, 2013
Postime
4,269
Pikët
113
Vendndodhja
Në kështjellën e një ëndrre!
Përgjigje e: Geti është ndarë nga Hana

mos aman, se mos kan pune tjera,, jemi nda jemi bashku sa me nejt neper gazeta. ka halle tjera bota po he. aiii.. meqe jemi ketu thash tju tregoj se ishte nda dhe nje cun e nje goce ketu qe kam une afer. sdi nese do bashkohen me se valla keq ishin idhnu -qesh-
 
Top