• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gezuar Hello Kittush ❤️

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
11,085
Pikët
113
Jo be çfare? 😳😂 gjysma e forumit paskan ditelindjen sot. Urime ditelindjen dhe shume te tjera, me shendet, pa qashtu satana 🤭😂 me gezime dhe te lumtura.
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
30,518
Pikët
113
Gezuar dhe urime ditelindjen.. Perjetesisht !!! @Hello Kitty . Have a lovely birthday .🌹🎈❤🥰

PS: You are SPECIAL. ❤

A memorable heart is the easiest way to immortality.

 

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
10,154
Pikët
83
Edhe 100 mbretereshes e vertet te forumit, Hello Kitty :)

Te uroj gjithe te mirat ne jete hun, shendet, lumturi dhe te renc nje llotari ne cac te kokes 😘😘😘
Gjino, ah vetëm ta dije, sa të ëmbëlsojnë e sa të bëjnë të ndihesh e përkëdhelur në shpirt këto fjalët e tua..!! Lere më që do më rinojnë e rigjenerojnë edhe për 80 e ca vite më shumë.

Me llotarinë më ke qëlluar direct ne zemrën e SHPIRTIT. -urra-

Si shpirt të kam ty, vajzat dhe Xhosefin! ``kiss````love``-gezuar-`dance`
 
Last edited:
Top