• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gezuar Pashken !

Leaf

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 20, 2011
Postime
14,434
Pikët
113
Përgjigje e: Gezuar Pashken !

Gezuar pashken te gjitheve! Dashuria e besimi ua befte shpresen te arte brenda jush!!!
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
8,773
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Gezuar Pashken !

Gëzuar Pashkët :)
 

Marya

V.I.P
Anëtar
Mar 31, 2011
Postime
6,583
Pikët
113
Përgjigje e: Gezuar Pashken !

Gezuar pashket,Nje kuriozitet kemi miq Libanez, Jane ortodokse dhe me dergon kete mesazh urimi
Christós anésti ek nekrón
Thanáto thánaton patísas
Kai tois en tois mnímasi
Zoín charisámenos

Edhe tek ortodokset Libanez lutja behet ne greqisht
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
6,656
Pikët
113
Përgjigje e: Gezuar Pashken !

Gezuar Pashket:):):):):):)


Krishti u ngjall!

Me te vertete u ngjall!
Dea
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
55,633
Pikët
113
Përgjigje e: Gezuar Pashken !

Gezuar pashket,Nje kuriozitet kemi miq Libanez, Jane ortodokse dhe me dergon kete mesazh urimi
Christós anésti ek nekrón
Thanáto thánaton patísas
Kai tois en tois mnímasi
Zoín charisámenos

Edhe tek ortodokset Libanez lutja behet ne greqisht
Do ket vajtur edhe atje ndonjë Asnaplas Janullatos.
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
6,656
Pikët
113
Përgjigje e: Gezuar Pashken !

Jashte teme, me falni.

Davidi quhet antari qe ka hapur temen.

A ka ndonje nga ju ketu qe quhet David Garret se m'u be dhurate ne You Tube per nje periudhe te konsiderueshme kohe.


Nuk e di se si u fut apo kush e futi por me kujtohet mire qe ishte ose thirsty ose Oxygen ai anetar i cili kishte ne arsenalin e kengeve qe po degjonte edhe kete tip Dauti.

Qe prej asokohe m'u ngjit ne you tube.

Hapje e bukur dite with such a puity puity face.


(pretty)


Mbase nuk do te me kishte bere pershtypje te madhe ky Davidi po mos te shihja qe kishte nje ngjashmeri me Kurt Cobain. Perpara se te hiqja kabllin apo satelitin nga TV, ndoshta nje ose dy dite me pare kisha degjuar nje program: E-stars that are dead. Dicka e tille. Vetem dy emisione degjova. Nje per Jim Belushin dhe tjetrin per Curt Cobain. Per kete te fundit me erdhi shume keq dhe qava per arsye se, sipas tij, akuzohej te ishte gay. Ata te cilet kishin perhapur lajme te tilla i shava nga nena dhe ati.

Tani edhe nje here pyetja: A njihni nje David Garret?

Eshte personazh biblik dhe duhet te bej lidhje.


Dea


Krishti u ngjall!
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
6,656
Pikët
113
Krishti u ngjall!

Ai vdiq. Kaloi tre dite ne ferr prej nga edhe nje porte u hap, prej se ciles ai doli i padjegur!

Gezuar Pashket!

Qistros Anesti!El
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
6,656
Pikët
113
Krishti u Ngjall !

Sa bukur i ngul gozhdet NAILI!


Elle
 
Top