• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gezuar Pashket

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Ju uroj Gezuar Pashket te gjithve. GEZUAR!

Ne kete kohe pashkesh le te na forcohet forca per te kapercyer ato qe duken te pamundura, te na ringjallet besimi tek njeri tjetri, miresia...

Pashket jane fitorja mbi vdekjen dhe mbi mekatin. Nga ky Mister i Pashkeve kemi marre jeten e perjetshme.

Gjithashtu ne keto festa pashkesh dhe paqe:

- ne Katedralen e Londres jane pagezuar mbi 800 persona;
- ne SHBA jane pagezuar mbi 50,000 persona;
- ne vende te tjera te botes jane pagezuar mbi 100,000 persona;
- ne Kishen e Shen Ndout ne Prishtine jane pagezuar 6 persona;
- ne Kishen e Shen Gjergjit (Ulqin) jane pagezuar 2 persona;
- ne Kishen e Shkodres kater familje falin gjakun...
- etj., etj., etj.......
PS. Keto jane ngjarjet me te mira dhe fisnike per mbare Boten dhe per Vendin tone.

Krishti u ngjall. Vertete u ngjall. ALELUJA!

Gezuar te gjitheve!
 

born_to_love

elektron i lire
Anëtar
Mar 6, 2010
Postime
87
Pikët
0
Vendndodhja
Greece
Përgjigje e: Gezuar Pashket

Gezuar Pashket te gjithe besimtareve Katolike dhe Ortodokse !!!
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Gezuar Pashket

Gezuar edhe nga une per te gjithe besimtaret!
Qofshi perhere te lumtur ne shoqerine e personave qe doni dhe ju duan fort ...
 

God'o

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
173
Pikët
0
Vendndodhja
Ireland
Përgjigje e: Gezuar Pashket

Clironi mendjen nga idiotesi te tilla.
 
Top