• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gezuar!

Status
Temë e mbyllur.

ARKIA

Ekuiliber shpirteror
Anëtar
Sep 23, 2010
Postime
207
Pikët
0
Pershendetje! Une jam ARKIA.
Sapo kam dale nga programi per c'alkoolizim dhe jam mire me shendet.
Me pelqejne kapaket e librave, qershite, filmat multiplikative,bej koleksione kockash, shkoj per peshkim, me pelqen HUMMER dhe kepucet e sheshta.
Kam mbaruar dyvjecare per ngjitje. Jam duke studiuar per master ne dynialogji me teme Rakia dhe rikthimi i ne natyre. Tani ndodhem ne fazen e kerkimit te universitetin qe do te pranoje te me degjoje.
I bazuar ne regulloren e forumit u perpoqa te mbetem brenda rregullave te prezantimit.
MIRESE JU GJETA!


GEZUAR!
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,422
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Gezuar!

ARKIA Mire se erdhe dhe kalofsh sa me bukur ne Familjen e madhe te Forum-Al.com
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,768
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Gezuar!

po te kisha mundesi , kete mirseardhje ta kisha bo me nje gotë raki :)
ARKIA , mirë se erdhe
 

ARKIA

Ekuiliber shpirteror
Anëtar
Sep 23, 2010
Postime
207
Pikët
0
Përgjigje e: Gezuar!

Djema mire se ju gjeta!
FLM Per mikpritjen, nje fjale e mire eshte Raki per mua.
Gezuar!
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Gezuar!

ARKIA M.erdhe ne forum..te uroj suksese ne jete..Dhe me pelqeu qe shkon per peshkim..:)
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Gezuar!


Mire se ne erdhe ARKIA,te uroj cdo te mira vella


mos pi vetem raki more haha
 

J-W

J-W-R-Unlimited
Anëtar
Jun 8, 2010
Postime
2,959
Pikët
0
Përgjigje e: Gezuar!

Mire se ke ardhur, shpresoj qe mos ti degjosh as emrin alkoolit.
Qendrim te kendshem mes nesh
 

ARKIA

Ekuiliber shpirteror
Anëtar
Sep 23, 2010
Postime
207
Pikët
0
Përgjigje e: Gezuar!

Ju flm per superpritjen!
.................te gjithe te njohur ketu.... .
Ju paca te gezuar! Mire u lexofshim!
ARKIA
Gezuar!
 

Noe

V.I.P
Anëtar
Sep 22, 2010
Postime
8,086
Pikët
113
Përgjigje e: Gezuar!

Ti Mia pse svjen te me urosh ? Se ke mire kshu Mia
 

Jolene

Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
19,477
Pikët
226
Vendndodhja
Aty ku jane kujtimet e vjetra e t’presin t’rejat!
Përgjigje e: Gezuar!

Pershendetje! Une jam ARKIA.
Sapo kam dale nga programi per c'alkoolizim dhe jam mire me shendet.
Me pelqejne kapaket e librave, qershite, filmat multiplikative,bej koleksione kockash, shkoj per peshkim, me pelqen HUMMER dhe kepucet e sheshta.
Kam mbaruar dyvjecare per ngjitje. Jam duke studiuar per master ne dynialogji me teme Rakia dhe rikthimi i ne natyre. Tani ndodhem ne fazen e kerkimit te universitetin qe do te pranoje te me degjoje.
I bazuar ne regulloren e forumit u perpoqa te mbetem brenda rregullave te prezantimit.
MIRESE JU GJETA!


GEZUAR!
Pa dyshim qe ke ba prezantimin ma te pa pam deri tashi ne kte forum :)

Kalofsh sa me mire ktu dhe suksese ne piksynimet qe ke ;)

Gezuar e mire se na gjete :)
 

ARKIA

Ekuiliber shpirteror
Anëtar
Sep 23, 2010
Postime
207
Pikët
0
Përgjigje e: Gezuar!

Mire se na ke ardh! Ja kalofsh Gezuar! E ngreme nje dolli, por pa raki.:D
Flm [email protected] Jam i bindur se do t'ia kaloj bukur...duket qe ne lindje dielli themi ne.
Sot kam nje arsye me teper per te ngritur nje raki (birthday) mblidhuni dhe hadeni te gjithe ne lokal. Peshk, Raki, birra, lengje frutash per te gjithe.
Gezuar!
 

ARKIA

Ekuiliber shpirteror
Anëtar
Sep 23, 2010
Postime
207
Pikët
0
Përgjigje e: Gezuar!

Pa dyshim qe ke ba prezantimin ma te pa pam deri tashi ne kte forum :)

Kalofsh sa me mire ktu dhe suksese ne piksynimet qe ke ;)

Gezuar e mire se na gjete :)
Flm Roxy mirese ju kam gjetur, te gjitheve ju uroj fat dhe gezime!
Gezuar!
 
Status
Temë e mbyllur.
Top