• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gili me albumë të ri ?Fol për mua?

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Këngëtarja e mirënjohur Gili këto ditë ka promovuar albumin e saj më të ri “Fol për mua”. Ndër këngët e albumit ajo ka dashur të bëjë edhe këngë për bashkatdhetarët tanë, të titulluar “Misat e diasporës”.


Meqë jemi në sezonin veror, shpresoj se në veturat e tyre të bukura do të dëgjohet kjo këngë”, shprehet ajo në një emision televiziv. Si gjithnjë bashkëpunëtor i saj është Iliri, I cili kujdeset për tekstet dhe muzikën e këngëve.

Sekreti I bukurisë së saj Gili ka thënë se është pikërisht Iliri, I cili nuk po di të plaket. “Burri i ri, po më detyron të mbetem e re”, thotë ajo ndër të tjeraForum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top