• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gjashte te vertetat e padiskutueshme ...

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
12,083
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
*E verteta e pare :

>Nje person nuk mund te preke dhembet e tij me gjuhe .
*E verteta e dyte:

>Te gjithe idiotat , pasi lexuan te verteten e pare , kerkojne te prekin dhembet me gjuhen e tyre .
*E verteta e trete :

>Kuptojne qe e verteta e pare ishte genjeshter.

*E verteta e katert:

>Fillojne te qeshin sepse jane dakort qe jane idiota.

*E verteta e peste:

>Kerkojne kujt do ia tregojne keto te verteta.
* E verteta e gjashte :

>Dhe vazhdojne te kene ate qeshje debile te ngrire ne fytyre!!!

EEEj , mos me thuaj qe nuk e çove gjuhen neper dhembe per te vertetuar te Verteten e pare .... LOL... haha
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Gjashte te vertetat e padiskutueshme ...

hahahahahah direkt moj ça lexova veprova :p hahaha po kam qeshur me te madhe :D kisss
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Gjashte te vertetat e padiskutueshme ...

ahahhahahaahhahahaha Orchi un po haja cik buk me djath e fromage fondu se do dal tani kshuqe e pata gojen plot... dmth se honga "la piege "lol
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Gjashte te vertetat e padiskutueshme ...

un kam camcakizzzz ne goje jam ka pertypem as qe e bera provvvvvvvvvv :)
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
12,083
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: Gjashte te vertetat e padiskutueshme ...

Sheeh, sheeh keto gjooojjjaaaaa :p ...dhe une duke pertyp çimcakiz isha por e bana proven :D haha
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Gjashte te vertetat e padiskutueshme ...

boboobbo sa genjejne keto :p e shef orchi el....bejne gjasme :D

puffetina si han cumcakiz moj ne zyre ste thote gje shefja hahahaha :D
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Gjashte te vertetat e padiskutueshme ...

o Sea po pra dhe ate kur bej nje tulumbac ajoooooooo frrrrrrrrrrrrr ne zyre :) haahhahahah
 

Onyx

Unpredictable
Staff member
Anëtar
Mar 27, 2016
Postime
6,076
Pikët
113
Përgjigje e: Gjashte te vertetat e padiskutueshme ...

Kjo eshte gallate fare...
U "ngula" keq... `bam`
 

Persona

:)
Anëtar
Jan 31, 2012
Postime
17,825
Pikët
113
Përgjigje e: Gjashte te vertetat e padiskutueshme ...

dhe... mos harro qe nje dite do te vdesesh :)

https://www.youtube.com/watch?v=cl2X4c5Gf6w
 

peshkaqeni33

nje ze midis jush
Anëtar
Jan 29, 2011
Postime
14,664
Pikët
113
Vendndodhja
Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Përgjigje e: Gjashte te vertetat e padiskutueshme ...

Une ato qe thua ti nuk i harroj dot Cheryl!

Te lutem mos me kerko dicka te till.

Cheryl me gjithmend do vdesim te gjithe nje dite ne?! Edhe Maqua qe beson ne kapitalizem do vdesi nje dite?
 

Persona

:)
Anëtar
Jan 31, 2012
Postime
17,825
Pikët
113
Përgjigje e: Gjashte te vertetat e padiskutueshme ...

Une ato qe thua ti nuk i harroj dot Cheryl!

Te lutem mos me kerko dicka te till.

Cheryl me gjithmend do vdesim te gjithe nje dite ne?! Edhe Maqua qe beson ne kapitalizem do vdesi nje dite?
po xhan, prandaj mos qaj :)
 

peshkaqeni33

nje ze midis jush
Anëtar
Jan 29, 2011
Postime
14,664
Pikët
113
Vendndodhja
Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Përgjigje e: Gjashte te vertetat e padiskutueshme ...

Me behet qejfi qe keni gjetur gjuhen e perbashket!!!!
Ne gjithmon kemi folur te njejten gjuhe Sistem.


Per Persona kam respekt sepse eshte si nje statuje e mermerte, qe sado balte te hedhesh mbi te... balta atje rreshket dhe ajo ngelet gjithmon e paster.
 

Puhiza

E mëngjesit
Anëtar
May 1, 2013
Postime
4,035
Pikët
113
Vendndodhja
Në kështjellën e një ëndrre!
Përgjigje e: Gjashte te vertetat e padiskutueshme ...

*E verteta e pare :

>Nje person nuk mund te preke dhembet e tij me gjuhe .
*E verteta e dyte:

>Te gjithe idiotat , pasi lexuan te verteten e pare , kerkojne te prekin dhembet me gjuhen e tyre .
*E verteta e trete :

>Kuptojne qe e verteta e pare ishte genjeshter.

*E verteta e katert:

>Fillojne te qeshin sepse jane dakort qe jane idiota.

*E verteta e peste:

>Kerkojne kujt do ia tregojne keto te verteta.
* E verteta e gjashte :

>Dhe vazhdojne te kene ate qeshje debile te ngrire ne fytyre!!!

EEEj , mos me thuaj qe nuk e çove gjuhen neper dhembe per te vertetuar te Verteten e pare .... LOL... haha
une i vertetova te gjitha qe u thane me lart -qesh-
 

Persona

:)
Anëtar
Jan 31, 2012
Postime
17,825
Pikët
113
Përgjigje e: Gjashte te vertetat e padiskutueshme ...

Ne gjithmon kemi folur te njejten gjuhe Sistem.


Per Persona kam respekt sepse eshte si nje statuje e mermerte, qe sado balte te hedhesh mbi te... balta atje rreshket dhe ajo ngelet gjithmon e paster.
ky quhet idealizim, c'e do kot? :)
 

peshkaqeni33

nje ze midis jush
Anëtar
Jan 29, 2011
Postime
14,664
Pikët
113
Vendndodhja
Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Përgjigje e: Gjashte te vertetat e padiskutueshme ...

Nuk e di une si quhet, por ate qe e ke... E ke! Mbaje!

Oj kjo... kerkon te na nxjerre genjeshtare ne sy te botes!
 

Fshatari

Jam me Kosovën por s'jam kundër Amerikës !
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
11,120
Pikët
113
Përgjigje e: Gjashte te vertetat e padiskutueshme ...

*E verteta e pare :

>Nje person nuk mund te preke dhembet e tij me gjuhe .
*E verteta e dyte:

>Te gjithe idiotat , pasi lexuan te verteten e pare , kerkojne te prekin dhembet me gjuhen e tyre .
*E verteta e trete :

>Kuptojne qe e verteta e pare ishte genjeshter.

*E verteta e katert:

>Fillojne te qeshin sepse jane dakort qe jane idiota.

*E verteta e peste:

>Kerkojne kujt do ia tregojne keto te verteta.
* E verteta e gjashte :

>Dhe vazhdojne te kene ate qeshje debile te ngrire ne fytyre!!!

EEEj , mos me thuaj qe nuk e çove gjuhen neper dhembe per te vertetuar te Verteten e pare .... LOL... haha
Une vetem te treten e mbajta mend!
Tjerat nuk ishin per mue!
 
Top