• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gjeja e pare qe menduat kur u zgjuat sot;per ke? per c'fare?

Xhenet

❤️♥️♥️
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
4,610
Pikët
113
Vendndodhja
Ne mes endrrave dhe realitetit
Përgjigje e: Gjeja e pare qe menduat kur u zgjuat sot;per ke? per c'fare?

Me te hapur syt i thash vetes...
Qy pritafshe laju veshu ha megjezin dhe ik ne shkolle se sote ke provim.:p
 

Arianiti

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 16, 2010
Postime
96
Pikët
0
Përgjigje e: Gjeja e pare qe menduat kur u zgjuat sot;per ke? per c'fare?

Per endrren qe me zgjoj nga gjumi.......
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,199
Pikët
113
Përgjigje e: Gjeja e pare qe menduat kur u zgjuat sot;per ke? per c'fare?

Kush e shpiku zilen ju boft vorri bordello jarebi haha
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Gjeja e pare qe menduat kur u zgjuat sot;per ke? per c'fare?

Pfffff Sa shpejt qe vjen mengjesi...-nani-
 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,210
Pikët
83
Përgjigje e: Gjeja e pare qe menduat kur u zgjuat sot;per ke? per c'fare?

o n'p** some ,jom vone per pune hahaha
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,009
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Gjeja e pare qe menduat kur u zgjuat sot;per ke? per c'fare?

mos po bie zilja, sa vajti ora?? dhe direkt mendimi vajti tek tekniku i gazit qe po me fliste ne tel, e une me vete thoja po ky ca dreqin do qe ka ardhur kaq heret, pffff
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Përgjigje e: Gjeja e pare qe menduat kur u zgjuat sot;per ke? per c'fare?

per ke????stomakun qe ben zhurme,per cfare?buke buke:p:p
 

sara28

I miss you
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
62
Pikët
0
Vendndodhja
ne zemren e zemres time
Përgjigje e: Gjeja e pare qe menduat kur u zgjuat sot;per ke? per c'fare?

mbas ziles se trete u zgjova me ne fund dhe thashe me vete pse erdhi kaq shpejt mengjesi
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
12,445
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: Gjeja e pare qe menduat kur u zgjuat sot;per ke? per c'fare?

Eeeeemm...prit dhe pak....eerrrdhhhaa....eeeee....erdha, erdha....
Oooo, pse nuk fjete dhe pak zemer , eshte akoma heret , dua gjuummee ...
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Gjeja e pare qe menduat kur u zgjuat sot;per ke? per c'fare?

Udhetimi...

per ke? Per dike ..tallafere
per c'fare? E di vet un ...-go-
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Gjeja e pare qe menduat kur u zgjuat sot;per ke? per c'fare?

Paska ardhe viti RI /2012 :p
E di qe kte postimim e kam ''haram'' ( do fshihet) :p

ti e din se per ty SEa Roxy dhe ca ktu shkruj per tjeret jo 2012 po zhdukem :p

+ qe dua te bej harakiri me ca ktu ...:mad:

....sorry ..jam -busy- :p

-call me- me von :)
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,199
Pikët
113
Përgjigje e: Gjeja e pare qe menduat kur u zgjuat sot;per ke? per c'fare?

Bobobobo kush rri e degjon ate sot -pff- dikush tja mbylli gojen , vetem sot se skom nerva se neser di une ci them ;)) .....
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Gjeja e pare qe menduat kur u zgjuat sot;per ke? per c'fare?

Horoskopin

per ke?....Roxy-ita :p
per c'fare?...Me kerkon borxh aty ku i del PUNA ke horoskopi :p kiss
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,199
Pikët
113
Përgjigje e: Gjeja e pare qe menduat kur u zgjuat sot;per ke? per c'fare?

Te amo , te amo thats what he said to me :p
 
Top