• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gjen vendndodhjen e bashkëshortes me anë të Google

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113


55-vjecari Terry Southgate, ishte kurioz për të parë nëse ai mund të gjente në internet se ku ndodhej bashkëshortja e tij, 52-vjecarja Uendi. Sipas The Sun, ai ishte tronditur kur kishte parë Uendin bashkë me qenin e tyre Triksi, duke i ndjekur ata online se ku ndodheshin. Por Terry ishte habitur kur kishte parë plan pas plani për rreth gjysmë milje shëtitjen e bashkëshortes së tij në qytetin e tyre, Elmsuell.

Terry Southgate, i cili punon për shërbimin e zjarrfikëses, tha: "Ishte një papritur për mua kur gjeta Uendin dhe qenin. Unë numërova 43 plane gjithsej". Në disa imazhe, zonja Southgate, ishte parë nga ato që quhen makina të kamerës së Google. "Nuk e dija se cpo bënte. Kamera po rrotullohej shumë ngadalë. Kur Terry më tregoi fotot, nuk mund ta besoja", tha Uendi.
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Gjen vendndodhjen e bashkëshortes me anë të Google

Po eshte gje e lezetshem me ane te Googles dhe un e kam provuuar...dmth jo t'gjej bashkeshortin lol si kjo po psh vendin kur kam lindur e ext :)
 

God'o

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
173
Pikët
0
Vendndodhja
Ireland
Përgjigje e: Gjen vendndodhjen e bashkëshortes me anë të Google

ce dua skam bashkvuajtse ahahaa
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
7,238
Pikët
113
Përgjigje e: Gjen vendndodhjen e bashkëshortes me anë të Google

Edhe kete kishim mangut :D


Interesante !
 
Top