• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gjenetika Shqiptare

Hawk

V.I.P
Anëtar
Nov 24, 2014
Postime
11,303
Pikët
113
Përgjigje e: Gjenetika Shqiptare

Gjithmone kombet fqinj me njeri tjetrin nder shekuj kane diçka te perbashket.

Pikerisht nga fillimi i ketyre tematikave nga historiane te secilit komb lindin dhe paudhesite e medha qe quhen çmenduri.
Kjo eshte shume e vertete.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,369
Pikët
113
Përgjigje e: Gjenetika Shqiptare

Shqiptari nuk harron të bëjë shqiponjën, tregon respekt për amerikanin.

PS....qfare gjenetike ka ky???????????????????Une do shkruaja.....MONGOLASE :p se si dardan me e kqyr majre nuk duket.

:gezuar:
 

Attachments

Top