• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gjeni filmin nëpërmjet fotografisë

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,748
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
ta luajm nje loj , ue e postoj nje foto e kush e gjem titullin e filmit , e poston tjetren .. e keshtu me radh ..
munden deri ne 3 foto per nje film te postohen , por ma se miri me fillue me nje :)N
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,748
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: ta gjemi filmin nepermjet fotos ..

gjene titullin e keti filmi :)

 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
34,072
Pikët
113
Përgjigje e: ta gjemi filmin nepermjet fotos ..

"Kur te iken zari" eshte titulli i filmit.
 

trestenik

Heavy Metall
Anëtar
Jan 26, 2011
Postime
735
Pikët
0
Përgjigje e: ta gjemi filmin nepermjet fotos ..

busavat .asht kasino me sharon stone,apo naj film tjeter
 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: ta gjemi filmin nepermjet fotos ..

Po nga cila dite e presim kete shokun te vere filmin?
 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: ta gjemi filmin nepermjet fotos ..

Mbrema shoku dal te presim se ashtu eshte rregulli ..;)
 

Chingy

Fshatar i varfer
Anëtar
Jan 26, 2011
Postime
10
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: ta gjemi filmin nepermjet fotos ..

spawn.....-party-
 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: ta gjemi filmin nepermjet fotos ..

Dani nuk eshte e drejte sepse per deri sa e gjeti ai duhet ta presim....
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: ta gjemi filmin nepermjet fotos ..

Bravo Chingy

Do e bej me te veshtire heren tjeter

Helen do presim te mbije bar , s'e shef ?


Une do ve filma me aksion qe gjenden me kollaj e jo me drama familjare qe nuk i bie njeri ne fije per qamet . lol

Kush e gjen kete 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: ta gjemi filmin nepermjet fotos ..

Rregu i lojes ashtu eshte .....
secili nga ne ka guston edhe shijen e tij
ajde po presim keta top filmat qe po na ve haha

trsniku erdhi ...;)
 

trestenik

Heavy Metall
Anëtar
Jan 26, 2011
Postime
735
Pikët
0
Përgjigje e: ta gjemi filmin nepermjet fotos ..

me haret skom pas koh se jam kan ne pun deri tash.
 

Chingy

Fshatar i varfer
Anëtar
Jan 26, 2011
Postime
10
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: ta gjemi filmin nepermjet fotos ..

Kung Pow: Enter the Fist....`thankyou`
 

Chingy

Fshatar i varfer
Anëtar
Jan 26, 2011
Postime
10
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: ta gjemi filmin nepermjet fotos ..

jo e kisha per ate tjetrin...per filmin tat,veje edhe nji foto tjeter se qenka i veshtire...
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: ta gjemi filmin nepermjet fotos ..

Bravo Chingy

O trestenik po a nuk e sheh qe ke vene film super te vjeter ?

E kush ja ka idene filmave te tille

Nese do qe tema te kete vazhdimesi , duhen vene filma qe njihen nga te tjeret jo nje pamje si kjo psh ?

 
Top