• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gjeografi me emrat e anëtarëve (Lojë)

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Gjeografi me Nickname


Ateher loja eshte kshu, me nick-un e anetarit lart shkruajm emra shtetesh, qytetesh.


Psh; Mandi

Mitilini

Angli

Naxos

Durres

Izrael


Shpresoj ta keni kuptu :d
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Gjeografi me Nickname { Loje }

GABIM

se keni kuptu lojen ( faji im se se kam shpjegu mir )

Duhet me emrin e anetarit siper jush te shkruani shtete ose qytete :)
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Gjeografi me Nickname { Loje }

GABIM

se keni kuptu lojen ( faji im se se kam shpjegu mir )

Duhet me emrin e anetarit siper jush te shkruani shtete ose qytete :)
:(:(:( ather duhet ta kishe then cik me shpejt gjithsesi un e paskam kap lojen dhe pa shpjegim :) me Heily :)
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Gjeografi me Nickname { Loje }

Himar

Elassona

Irland

Liban

Yatagam
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Gjeografi me Nickname { Loje }

Greqi

Orestiada

Lakonikos

Durres

Ersek

NazilliBerat

Odemis

Yatagan
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,296
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Re: Gjeografi me Nickname { Loje }

S-uedi
W-ashington
E-ngland
E-l salvador
T-urqi

A-lbania
N-igeri
G-jeoregji
E-revan
L-izbona
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Gjeografi me Nickname { Loje }

Meri

Mexico
Estoni
Ruanda
Israel
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Gjeografi me Nickname { Loje }

Paris
Rumania
Azerbejxhan
Danimarka
Afrika
 
Top