• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

GjiGanTi

babaroka

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2011
Postime
5
Pikët
0
MaS 1 Muje Del Full

GjiGanTi - Jeta Monoton(Demo)2011 [ame="http://www.youtube.com/watch?v=FXwZtB5tCmM"]YouTube - GjiGanTi - Jeta Monoton(Demo)2011
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,768
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: GjiGanTi - Jeta Monoton 2011

babaroka , na trego pak per ket artist ..biografin , diskografin e tij etj.. ti e ke postue vetemse nje video nga youtube , keshtu qe si temë nuk meriton , po nuk i the disa fjal per të.

pershendetje nga Busavata
 

babaroka

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2011
Postime
5
Pikët
0
Përgjigje e: GjiGanTi - Jeta Monoton 2011

Ky Reper Me Emrin GjiGanTi filloi karieren e tij me muziken rap qysh nga mosha 12 vjet, prej at here shkrun tekste realizimet e tij kan filluar qysh nga viti 2oo7 ku inxhizoi kengen e Tij me nje shok te vet Me Pc Se ishin Hala Te Ri et skishin studio Ku te ingjizonin,E Tasht Esht Duke Punuar Ne Shum Kang Esht Duke Pritur studion e Re te tina Tani Do Ti Fillojn Albumet Kangt e Tina Dhe Do e Shini Edhe Vet Ka N'Vertet Talent Ky Reper i Ri

--------------------------------------------------------------------

I Lindur me 22.04.1992 ne Ferizaj dhe jetOn per momentin N'Franc

--------------------------------------------------------------------

Nje djal shum krenar i vullnetshem Per Mi Ba Senet E Tina Vet, dhe shum vetbesim ka n'veti per Senet e tij ne vazhdim
--------------------------------------------------------------------
GjiGanTi Ka Folur Pak A Shum Per Textet E Tina Se Shka Do Tna Bjen

Muziken Tem E Baj Vetem Per Ni Arsyje Se Kam Shum Sene Me Than Shum Ngjarje T'Verteta Qe M'Kan Ndodh Met Vertet Ne Jeten Tem,Se e Kum Pas Ni far Jete Jo Edhe T'Mir Pasi Qe Shkova Ne Gurbet E Nuk Esht Si Veni yt kisha probleme me tuli far race atje deri sa bona shok shiptar e emurrem ndor venin ku jetonim e tasht jemi ma te sigurt per jetes kshtu qe u desht shum sene per me arrit deri ktu Tasht Jom Pak Ma Mir Se At Hera Po Apet Se Apet Metet Veni Huj Se Ktu Nuk Ta Don T'Miren Kerkush e Dush Me Arrit Vet Po Ashtu Edhe Merzija Per Ven Tem Moter E Familjen Qe Mkan Met Atje Kshtu Qe Met Vertet Kam Qka Foli Per Jet Tem Po Pe La Kohen Me Fol Per Tjerat Sene . Faliminderit
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,550
Pikët
113
Përgjigje e: GjiGanTi - Jeta Monoton 2011

I ecte mbare ne karrieren e tij artistike.
 

babaroka

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2011
Postime
5
Pikët
0
Përgjigje e: GjiGanTi - Jeta Monoton 2011

flm armandi respekt per ty
 

babaroka

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2011
Postime
5
Pikët
0
Full GjiGanTi -Jeta Monoton(Gurbeti)2011

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=2v9a1GnatsM"]YouTube - GjiGanTi -Jeta Monoton 2011
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: GjiGanTi

Mbare ja boft zoti. Pak vullnet e deshire e mire e po e ngjit nanji shkalle e ky miku ut,

Respekt.
 
Top