• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gjimnasti i cirkut

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Na ishte njehere nje shfaqje cirku. Aty kishte shume vegla gjimnastikore, tra ekujlibri,kale me doreza, paralele, hekur etj.Vjen njeri me vrap dhe me nje shpejtesi dhe shkathtesi te papare kaloi tek te gjitha veglat duke interpretuar ne menyre te shkelqyer duke korrur mjaft sukses ne publikun e pranishem.
menjehere sapo mbaroi interpretimin drejtuesi i cirkut duke i afruar nje rroge teper te larte e ftoi gjimnastin e hatashem qe te luante per te ne shfaqet e ardhshme.
Por tjtri ia pret i tmerruar -Joo!
-Pse, s'te pelqeu pagesa?
-Eh, more vella une jam marrangoz, pse ore per cdo shfaqje duhet ti bie ka*it me cekic.
 
Top