• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 10

  Fshatari

  No vip
  • Postime
   8,432
  • Rezultati i reagimit
   1,262
  • Pikët
   113
 • 8

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   50,597
  • Rezultati i reagimit
   2,150
  • Pikët
   113
 • 4

  Brari

  Super Anëtar
  • Postime
   3,558
  • Rezultati i reagimit
   24
  • Pikët
   38
 • 4

  Oqeani

  V.I.P From Nën hijen qiellore
  • Postime
   9,611
  • Rezultati i reagimit
   753
  • Pikët
   113
 • 3

  Rex

  gjitholog
  • Postime
   13,857
  • Rezultati i reagimit
   672
  • Pikët
   113
 • 3

  ana_gend

  V.I.P
  • Postime
   5,095
  • Rezultati i reagimit
   1,381
  • Pikët
   113
 • 2

  Ganimet

  V.I.P From Ne toke
  • Postime
   5,403
  • Rezultati i reagimit
   46
  • Pikët
   48
 • 2

  Pajtim Pirasi

  Anëtar i ri
  • Postime
   141
  • Rezultati i reagimit
   2
  • Pikët
   0
 • 1

  Pirati

  Aga i Lugines
  • Postime
   11,425
  • Rezultati i reagimit
   1,813
  • Pikët
   113
 • 1

  kanina

  V.I.P
  • Postime
   15,640
  • Rezultati i reagimit
   2,132
  • Pikët
   113
 • 1

  gurax

  • Postime
   3,047
  • Rezultati i reagimit
   68
  • Pikët
   48
 • 1

  Mano

  V.I.P
  • Postime
   10,776
  • Rezultati i reagimit
   1,457
  • Pikët
   113
 • 1

  Gon!

  IllyrianMuslim
  • Postime
   6,554
  • Rezultati i reagimit
   78
  • Pikët
   48
 • 1

  legjenda

  V.I.P From MAQEDONIA VERIUT
  • Postime
   4,208
  • Rezultati i reagimit
   590
  • Pikët
   113
 • 1

  Ylli polar

  Anëtar i ri
  • Postime
   13
  • Rezultati i reagimit
   0
  • Pikët
   0
 • 1

  Kurt

  ———>
  • Postime
   6,399
  • Rezultati i reagimit
   1,451
  • Pikët
   113
 • 1

  Skerdilaidas

  Super Anëtar From Drenic
  • Postime
   1,309
  • Rezultati i reagimit
   9
  • Pikët
   38
 • 1

  dralos

  Anëtar i ri From gjakova
  • Postime
   208
  • Rezultati i reagimit
   1
  • Pikët
   0
 • 1

  King Bardhyl

  V.I.P
  • Postime
   9,347
  • Rezultati i reagimit
   1,552
  • Pikët
   113
 • Top