• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gjysmëfinalja e ?Dancing with the stars?

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ka dhuruar serish emocion dhe spektakël mbrëmja e kësaj te enjteje ne “Dancing with the stars”. Organizatoret e kane konsideruar si nata e gjysmëfinalisteve ku nuk do te kishte Danc Off dhe rrjedhimisht asnjë çift te eliminuar.


Por për konkurrentet VIP kjo ishte një surprize qe ata e morën vesh vetëm pasi kishin garuar. Por kjo nuk ka qene e vetmja risi e mbrëmjes.

Ne spektakël ka ndryshuar gjithçka qe nga mënyra e votimit e deri tek performanca ne grup. Vipat janë ndare ne dy skuadra, ku kane sfiduar njeri-tjetrin ne gjinitë e tangos dhe paso dobles.

Ne kushtet e një gare ku emocioni dhe tensioni sa vjen e rritet, publikut i jepet mundësia për t’u njohur edhe me mire me çiftet ne gare. Ndërsa çifteve u jepet mundësia te rikuperojnë gabime te vogla te cilat do te mund ti penalizojne ata ne vlerësimin përfundimtar.

Kështu piket e grumbulluara dje nga juria do tu shtohen pikëve qe do te marrin çiftet ne natën pasardhëse dhe te kombinuara këto edhe me vlerësimin e publikut gjate dy netëve do te përcaktojnë pasqyrën përfundimtare te vlerësimit. Çifti qe do te grumbulloje me pak pike ne vlerësimin përfundimtar do te jete dhe i eliminuari i radhës ne “Dancing with the stars” Albania.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top