• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gjyste Vulaj i bën surprizë para burrit dhe një të panjohuri

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113Asnjëherë nuk është vënë në dyshim natyra e saj ekzibicioniste, për të rënë në sy dhe për të bërë perfomanca ekstreme në skenë. Por këngëtarja Gjyste Vulaj mesa duket bën spektakël dhe në shtëpinë e saj. Këngëtarja ka realizuar së fundi brenda mureve të banesës ku jeton dhe që gjendet në facebook. Duket se kësaj here Gjystja pasi është zhveshur, i ka ofruar një nate striptizë bashkëshortit të saj Sokol Vulaj, dhe një mashkulli tjetër të panjohur që ka qenë i pranishëm. Gjystja e ka pohuar vazhdimisht se mes saj dhe bashkëshortit ekziston një marrëdhënie shumë e veçantë dhe hapur, edhe për faktin se ai menaxhon koncertet e saj nëpër botë.
 
Top