• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gjystja: Jam përgatitur për një fillim të mbarë të sezonit

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113

Gjyste Vulaj, gjatë muajt korrik dhe gusht do këndoj në terracën e madhe verore në Belveder-Ulqin. Gjatë kësaj kohe do bëj dhe ca koncerte në Durrës dhe në disa qytete të tjera në Kosovë dhe Maqedoni. Jam përgatitur mirë për një fillim të mbarë të sezonit veror pohon Vulaj.
 
Anëtar
Sep 2, 2014
Postime
12,529
Pikët
113
Vendndodhja
zemra e alpeve Österreich
Përgjigje e: Gjystja: Jam përgatitur për një fillim të mbarë të sezonit

Kjo katunarja, gjeti njonin me leke i cili e mori nga rruga, e promovoi si kengetare, i dha mundesine te shiste videoklipe dhe CD, dhe pasi filloi me e kap ca veten, i dha shtysen pas 10 vjet martese dhe u nda, sepse "nuk bente me per ate".....
Eh mi Gjyste Vula/j (ca ta thone emrin ty...) neve nga Shqipnia e mesme i themi: Iriqi don vetem ferren e vet..... ene ti po kshu ngele, iriq e shkuar iriqit.....
 
Top