• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gocat e shkurtra... E keni problem?

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Kur vjen puna per djemte, dihet se vajzat i kane qejf te jene te gjate.
Po per djemte a do te ishte problem nese e dashura e tyre do te ishte e shkurter (1.40 - 1.60)?
 

The_AnGeL

World is Mine
Anëtar
Jan 27, 2010
Postime
174
Pikët
0
Vendndodhja
Atje Ku Ballakumja Eshte me e Shijshme ;)
Përgjigje e: Gocat e shkurtra... E keni problem?

Une i Gjate Jam Po Kap 2 Metra Po S`me ka Qef Njeri .:p Sa per Gjatesine 1.6 Hajde edhe e Pranoj Po 1 . 4 Vetem me e majt Hopa Se Ndryshe Nuk Kam Si Ja bej .. E Kam Pak Problem Nese eshte poshte 1.5 m :)
 
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
5,280
Pikët
113
Përgjigje e: Gocat e shkurtra... E keni problem?

Nuk besoj se meshkujt e kane problem shume gjatesine. Kam pare shume cifte ku djali ka qene goxha i gjate dhe vajza 1 e 50. Me duket sikur u pelqejne vajzat e shkurtra, se i hedhin kollaj si top perpjete.-urra-Dhe me shume dif. nuk ka lezet per mua. Stonojne. Duket sikur dicka nuk shkon te te dy.:D
 

The_AnGeL

World is Mine
Anëtar
Jan 27, 2010
Postime
174
Pikët
0
Vendndodhja
Atje Ku Ballakumja Eshte me e Shijshme ;)
Përgjigje e: Gocat e shkurtra... E keni problem?

Me duket sikur u pelqejne vajzat e shkurtra, se i hedhin kollaj si top perpjete.-urra-Dhe me shume dif.
HaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHa Mia Me Ke Be Te Qesh Me Lot Ke Shum Te Drejte Po Flisnim Ne Te Ecur Se per te Vogel e Ngren Nga Veshet :p Po Dhe Cifti Po Spati Nje Cik Sy Ska Lezet te jet Cift :D
 
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
5,280
Pikët
113
Përgjigje e: Gocat e shkurtra... E keni problem?

Une p.sh jam 1.60 dhe hyj te te shkurtrat. Se kam patur fare problem gjatesine, biles me mire qe jam aq, se dhe meshkujt Shqiptar sidomos te jugut nuk shquhen shume per gjatesi. Shumica gjatesi mesatare kane.
Ty Angel sa do te pelqente te ishte e gjate goca?
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
6,236
Pikët
113
Përgjigje e: Gocat e shkurtra... E keni problem?

Kur nevrikosem shkoj 165 cm :D

Tek femrat puna e gjatesis rregullohet. Mjaft te veshesh kepuce me taka.
 

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Gocat e shkurtra... E keni problem?

[email protected] ja une te djemtet e jugut futem avash avash po shkoj te 1.9 :p
Do te thoja per mua nuk ka rendesi fare pamja e jashtme Por ajo qe ka brenda ne zemer nje person :)
 
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
5,280
Pikët
113
Përgjigje e: Gocat e shkurtra... E keni problem?

hahahahahahahahahahahaha ne te gjatat qekemi ne rregull :p
Perkundrazi. Ju keni me shume mundesi ta merrni burrin me te njejten gjatesi, ose me te shkurter se vetja. :D


Alb normal qe ka dhe nga jugu te gjate. Kam dhe une plot ne fis, por ata te veriut shquhen me shume per gjatesi si gocat, dhe cunat. :)
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Përgjigje e: Gocat e shkurtra... E keni problem?

avash avash se na dolet te gjith 2 metra po me ju pa life dilni nje pellembe :p:p lat nam jam kshu e jam ashtu u know <<the short people rule the world>>:)kshu qe dhe floriri i vogel eshte po e duan te gjitheeee:p:p opaaaaaaa
 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: Gocat e shkurtra... E keni problem?

Nuk duhet te kesh shume tru qe te dish se ne pergjithesi shqiptaret edhe shqiptaret jemi si race te shkrurter ne pergjithesi.....
kush eshte basketbollisti me i gjate shqiptar?hahahahahaha
une per vete jam shume e lumtur qe jam 1.65
besoj se per femren eshte nje gjatesi shume e mire kemi sherbetor te gjatet...:p
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Gocat e shkurtra... E keni problem?

Nuk duhet te kesh shume tru qe te dish se ne pergjithesi shqiptaret edhe shqiptaret jemi si race te shkrurter ne pergjithesi.....
kush eshte basketbollisti me i gjate shqiptar?hahahahahaha
une per vete jam shume e lumtur qe jam 1.65
besoj se per femren eshte nje gjatesi shume e mire kemi sherbetor te gjatet...:p
qekemi egal mi po ci do aman **te gjatit jan sherbetoret e te shkurterve **lol shprehje e vjeter kjo ;)
 
Top