• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gona dhe Hasna, dy kolege që duhemi si motra

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Dy bukuroshet që përfaqësuan vjet në “Miss Universe”, Shqipërinë etnike, duket se nuk janë vetëm dy kolege të mira me njëra-tjetrën, por edhe dy motra shumë të mira për njëra-tjetrën.


Ndonëse jo të një gjaku, Marigona Dragusha dhe Hasna Xhukiçi, janë bërë për njëra-tjetrën motra. Fakti që i përkasin të njëjtës etni, i ka lidhur edhe më shumë 2 bukuroshet shqiptare.

Pas pjesëmarrjes në “Miss Unieverse”, të dyja vajzat kanë nënshkruar kontrata të rëndësishme për industrinë e modës, siç është kontrata me agjensinë “Ford Model”. Hasna dhe Gona, janë duke ngritur çdo ditë e më shumë, përmes bukurisë dhe zgjuarsisë së tyre, emrin e shqiptarëve në botë. (Bluetooth)Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top