• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Google - 5.3 miliardë për Groupon?

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Sipas thashethemeve të fundit të cilat lidhen me blerjen e Groupon nga Google, thuhet se Google tanimë ka ofruar 5.3 miliardë dollarë për të bërë për veti këtë kompani.
Supozohet se negociatat në mes të dy kompanive janë në fazën e fundit, kështu që marrëveshja përfundimtare do të mund të ndodhë gjatë disa ditëve të ardhshme.
Nëse thashethemet dalin të sakta, blerja e Groupon do të jetë blerja më e madhe e Google deri më tani.
 
Top