• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Google e kapi lakuriq në bagazh

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa


Një gjerman i cili jeton në adresën “Zwechgasse 39” në Manheim me siguri do të kishte dëshiruar që lansimi i shërbimit “Google Street View” të mos kishte nisur kurrë në Gjermani, pasi ky shërbim e kapi atë lakuriq duke dalë nga bagazhi i makinës së tij.
Dhe derisa ai krejtësisht lakuriq, përpiqet të dal nga bagazhi i automobilit të parkuar në oborr të shtëpisë, një qen flenë i patrazuar në hyrje, ndërsa afër tij shihet edhe një ombrellë gjysmë e hapur.

Google e futi këtë fotografi “nën vëzhgim” dhe ndoshta do të mësojë nëse burri është kidnapuar ose vetëm, për një arsye të çuditshme, vendosi ta pastrojë bagazhin e makinës së tij.
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
599
Pikët
0
Përgjigje e: Google e kapi lakuriq në bagazh

hahahahahaha Merrni shembull Lool
Si te marim shembull? Ti do qe sa here te hapet bagazhi maqinave te dali nga nje burr lakuriq?

:D
 

Noe

V.I.P
Anëtar
Sep 22, 2010
Postime
7,775
Pikët
113
Përgjigje e: Google e kapi lakuriq në bagazh

Uroj heren tjeter gogle ta kape Helynen ...
 

Barnaba

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 26, 2010
Postime
83
Pikët
0
Vendndodhja
Tirone
Përgjigje e: Google e kapi lakuriq në bagazh

ky e paska gdhi gjithe noten m'duket aty .hahaha
 

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
5,730
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton
Përgjigje e: Google e kapi lakuriq në bagazh

hahahahahah e modhe kjo...
 
Top