• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gorillaz heqin dorë nga muzika

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Albumi i fundit Gorillaz, “Plastic Beach”, mund të jetë edhe i fundit i realizuar nga ky grup.


Basisti i grupit të animuar, Murdoc Niccals, ka thënë se me albumin e tretë të grupi, puna e tyre duket e kompletuar* dhe ai mund të jetë edhe i fundit projekt të cilin anëtarët e kanë realizuar së bashku.

Mendoj se do të jetë shumë vështirë të kemi një pasues për momentin. Duket se puna jonë është e kompletuar… sot, ka thënë Murcod.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top